Ankieta: Jaki będzie wynik walki wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Hwozdyk przed czasem 0% 0 0%
Hwozdyk na punkty 0% 0 0%
Beterbijew przed czasem 100.00% 1 100.00%
Beterbijew na punkty 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hwozdyk vs Beterbijew - Filadelfia 18.10.2019
19-10-2019, 10:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2019 11:00 AM przez Hugo.)
Post: #8
RE: Hwozdyk vs Beterbijew - Filadelfia 18.10.2019
@fext
W tym przypadku ja nie czepiam się Canelo, tylko źle mu życzę, bo go nie lubię. Myślę, że Beterbijew spuściłby mu wpierdol, a co do Kowalowa, to nie jestem tego pewien. Natomiast za sam start w półciężkiej Meksowi należy się szacunek, o ile nie wykręcą jakiegoś numeru z wagą w ostatniej chwili i jeśli ringowy nie wypaczy przebiegu walki.
@Gogolius
Według Boxingscene nokdaun został anulowany przez obserwatora (komisarza) bokserskiego z ramienia stanu Pennsylvania. Na pozór decyzja słuszna, ale jednocześnie precedens, który może mieć tragiczne dla boksu następstwa, jeśli znajdą się naśladowcy. Skoro można anulować nokdaun, to pewnie także ostrzeżenie, a może nawet nokaut lub TKO.

Jeszcze słowo o Abdukachorowie, który zwycięstwem nad Collazo chyba wywalczył title shota do Errola Spence'a (pewnie najpierw do jakiegoś interima zanim Spence wyliże się po wypadku). Uzbek pokazał szybkie ręce i zaawansowaną technikę (m.in. zmiany pozycji), ale jest za słaby fizycznie, żeby coś dużego zdziałać w półśredniej. W 3 rundzie Collazo tak go przycisnął, że przez chwilę pachniało niespodziewaną czasówą. Potem Abdukachorow opanował sytuację i wygrał w pełni zasłużenie, ale zasługuje na miejsce jedynie w szerokiej czołówce WW. Spence, Crawford, Pacquiao, Porter, D. Garcia, Thurman po prostu go zbiją.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Hwozdyk vs Beterbijew - Filadelfia 18.10.2019 - Hugo - 19-10-2019 10:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości