Ankieta: Jaki będzie wynik walki wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Hwozdyk przed czasem 0% 0 0%
Hwozdyk na punkty 0% 0 0%
Beterbijew przed czasem 100.00% 1 100.00%
Beterbijew na punkty 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hwozdyk vs Beterbijew - Filadelfia 18.10.2019
19-10-2019, 10:02 AM
Post: #7
RE: Hwozdyk vs Beterbijew - Filadelfia 18.10.2019
Świetna walka, równa, cios za cios, naprawdę mistrzowie świata. Pierwszy raz jestem świadkiem sytuacji, żeby najpierw ringowy błędnie uznał nokdaun a potem oficjalnie to anulowano. Ostatecznie Gwozdyk przegrał przed czasem w 10-tej rundzie. Dzik to rzeczywiście najlepsze określenie dla Beterbijewa - gość cały czas szedł i zadawał ciosy ani myśląc się zatrzymać. Szacun.

To co myślę, że zadecydowało o ostatecznym werdykcie, to ogólna skuteczność ciosów. Beterbijew był bardzo celny przez całą walkę a że uderzyć potrafi to po prostu skumulował i przełamał Gwozdyka. Natomiast Ukrainiec zaboksował poniżej swojej przeciętnej skuteczności i choć prowadził na punkty w tej 10-tej rundzie u dwóch sędziów, to jednak nie wywarł odpowiedniego wrażenia na Rosjaninie.

Niemniej brawa dla obu, takie walki to ja mogę oglądać i w żaden sposób nie żałuję, że Gwozdyk stracił swoje zero w rekordzie. Jak tracić to w takich walkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Hwozdyk vs Beterbijew - Filadelfia 18.10.2019 - Gogolius - 19-10-2019 10:02 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości