Ankieta: Jaki będzie wynik pojedynku Alvareza z Kowalowem?
Ankieta jest zamknięta.
Alvarez na punkty 33.33% 1 33.33%
Alvarez przed czasem 66.67% 2 66.67%
Kowalow na punkty 0% 0 0%
Kowalow przed czasem 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
01-02-2019, 11:05 AM
Post: #7
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019
A ja chyba nawet będę Krusherowi kibicował, chociaż mam mieszane uczucia. Ale w zasadzie to mi go żal. Z jednej strony typ jest okropnie antypatyczny, po prostu nie da się go lubić, nadęty, wredny, poza ringiem chleje i zachowuje się jak drech. Z drugiej strony musi być strasznie nieszczęśliwy, skoro wciąż pije i usiłuje zadawać się z kimś takim, jak pani Frontz (nawet po pijaku). Bo po dokładniejszej analizie jej zdjęć doszedłem do wniosku, że dama potrafi przestraszyć nawet pijanego. W horrorach może grać z punktu, nawet bez specjalnej charakteryzacji, tandeta, silikon i "różowa bezgustowna pretensjonalność" wręcz od niej biją, straszna jakaś baba o aparycji kiepskiej gumowej lali z małomiasteczkowego sex-shopu. Mimo to nieszczęsny Kowalew pozwala sobie na przebywanie z nią sam na sam, niezależnie od prawdziwych przesłanek, chociaż jeśli faktycznie miały one podłoże seksualne, to tym bardziej należy Krusherowi współczuć. Niech więc chociaż wygra na ringu. Będzie mu trudno, zważywszy na to, że ten silikonowy Fredie Kruger pewnie śni mu się po nocach....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Eleider Alvarez vs Siergiej Kowalow II - Frisco 02.02.2019 - fext - 01-02-2019 11:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości