Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
22-01-2013, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 04:44 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #11
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Teraz mam kilka pytan:
1.Czy jezeli w jednym zakladzie stawiam np. na Floyda, to w drugim(oddzielnym) moge na Guerrero?
2.Ewentualnie, czy raz grane zdarzenie, ma prawo sie powtarzac na innym/oddzielnym kuponie(nie wazne czy typ jest identyczny, czy odwrotny, chodzi o wielokrotne granie tego samego zdarzenia)
3. Jezeli ktos bral udzial w kazdej jednej kolejce, to jako premie dodaje mu sie jaki tam % od wygranej? To bylaby fajna nagroda za brak kalkulacji.

Myślę że dwa pierwsze punkty to jak najbardziej tak,w końcu u prawdziwego buka można tak robić.Co do trzeciego to potrzeba więcej opinii,mnie by nie przeszkadzał jakiś mały procentowy bonus.

Co do opuszczania to już raczej wy musicie zadecydować,ja będę grał wszystkie.Ale jestem za tym by jak najmniej opuszczać.No ale wiadomo,czasem ktoś z różnych przyczyn może po prostu nie móc.
No i mógłby się jakiś Admin wypowiedzieć gdzie najlepiej to utworzyć by było dość widoczne.

Sprawdziłem edycję,jest podany czas,więc można edytować do woli,oczywiście do czasu rozpoczęcia się gali(pół godziny przed),zaznaczam-gali nie danej walki,bo potem nie będę rozmyślał o której dana walka się odbyła.Gala jest o 19:00 to przyjmuję edycję do 18:30,jak o 3:00 to do 2:30.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów? - Zioło-Pale-Niebywale - 22-01-2013 04:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości