Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę John - Marquez?
Chris John
Juan Manuel Marquez
Remis
Każdą punktację uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris John - Juan Manuel Marquez (2006-03-04)
25-01-2013, 03:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2013 03:43 PM przez Szakal.)
Post: #7
RE: LPW, Tydzień 6: Chris John - Juan Manuel Marquez
Miałem dodać kartę przedwczoraj, ale skutecznie uniemożliwiły mi to problemy z Internetem. W każdym razie, jestem moją kartą nieźle zaskoczony. Zanim zacząłem tym razem oglądać tę walkę, obiecałem sobie odłożyć na bok wszelakie sympatie (Marquez to jeden z moich ulubionych bokserów, stąd to postanowienie) i być maksymalnie obiektywnym. No i chyba byłem, bo moja karta prezentuje się tak:

Runda 1: 10-9 John
Runda 2: 10-9 Marquez
Runda 3: 10-9 John
Runda 4: 10-9 John
Runda 5: 10-9 Marquez
Runda 6: 10-9 Marquez
Runda 7: 10-9 John*
Runda 8: 10-9 Marquez
Runda 9: 10-9 Marquez
Runda 10: 10-8 John
Runda 11: 9-9 Remis*
Runda 12: 10-9 Marquez*
OGÓŁEM: 113-113 Remis
Punktując wyrównane rundy dla Marqueza: 114-112 Juan Manuel Marquez
Punktując wyrównane rundy dla Johna: 115-111 Chris John

Cóż, jak widać walka mogła iść w obie strony. Marquez swoje rundy wygrywał pewniej, ale John wcale nie był o wiele słabszy i jego zwycięstwo chyba przestanę uważać za naciągane. A pomyśleć, że gdy okazało się iż to właśnie ta walka będzie bohaterem tego tygodnia ligi byłem święcie przekonany, że znowu zobaczę zwycięstwo Meksykanina...
Poza tym, była to świetna walka. Oglądanie tych dwóch wybitnych (nie boję się użyć tego określenia w stosunku do Chrisa) bokserów to czysta przyjemność.
--------
[EDIT]Przy okazji: jestem bardzo zadowolony, że temat ligi odżył. Tak trzymać! ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: LPW, Tydzień 6: Chris John - Juan Manuel Marquez - Szakal - 25-01-2013 03:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości