Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
07-07-2013, 10:38 AM
Post: #130
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(07-07-2013 10:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  No jasne, że to Szpilka sprowokował, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale on rozdział pod tytułem ''trash talking z Zimnochem'' zakończył już dobre parę miesięcy temu a Zimnoch jak widać brnie w te potyczkę słowną dalej.

I dobrze... wiesz oskarzenie "o danie z dupy", to powazna sprawa, przyznam jednak, ze riposta Zimnocha byla bardzo zaskakujaca, i jezeli to prawda, to Szpilka powinien sie wstydzic.

(07-07-2013 10:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Poza tym Zimnoch zdążył się z ripostować Arturowi dużo wcześniej, chociażby po walce z Trzcińskim gdy rozmawiał z Borkiem. Pooglądaj 19 minutowy wywiad z Zimnochem. Nie mam do tego gościa za grosz szacunku... poziom intelektualny niższy niż Szpilki, Artur potrafi chociaż jakoś w miarę składać zdania, żeby to miało ręce i nogi... i te jego wymawiane ''ch''.

Aha, to znaczy ze jak raz o cos zapytany odpowiedzial, to juz wiecej nie moze tak? Bardzo dobrze, ze wychodza takie rzeczy... badz co badz, to Szpilka z nim jechal jak z ostatnia k*rwa nie raz, i nie dwa.
Ja szanuje jednego i drugiego, tak jak kazdego innego dazacego do czegos sportowac, inna sprawa, ze ich nie lubie, a ta cala woja na slowa, to beka do kwadratu.Big Grin Poprosze o wiecej



PS.Mozesz skopiowac, to co napisal Szpilka na fb, bo nie zagladam na jego profil. Zakladam jednak, ze o tym co ponoc mialo miejsce na kadrze Artur nie pisal(bo i po co?)?Huh

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Artur1969 - 07-01-2013, 07:03 PM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Patson - 09-01-2013, 12:20 AM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - BMH - 07-07-2013 10:38 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości