Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
24-01-2013, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2013 06:26 PM przez RSC-2.)
Post: #93
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Wypowiedzi Szpilki utwierdzają mnie w przekonaniu ,że nie o sport tu chodzi.
Jeżeli Szpilka z jakiś sobie znanych powodów chce spuścić wpierdol Zimnochowi to niech się z nim umówi na kikolską ustawkę 1x1 pod lasem. Wcześniej niech obydwaj napiszą oświadczenie ,że w przypadku późniejszego leczenia u lekarza, czy w szpitalu zapłacą to ze swojej kieszeni,
bo ja ze swoich podatków nie mam ochoty finansować leczenia dwóch ………………………?????
Szpilka wprowadza do boksu jako sportu elementy bandyckie, chuligańskie, podobnie jak robił to Najman.
Ring bokserski nie jest miejscem do załatwiania swoich prywatnych porachunków, bo jeżeli tak się stanie to boks przestaje być sportem a staje się areną do porachunków .W tym kierunku podążają inne sporty walki łącznie z walkami w klatkach.
I tam powinien udać się Szpilka ,a boks niech pozostanie sportem uwolnionym od takich osób jak Szpilka. Jeżeli promotorzy Szpilki nie zrobią z nim porządku to powinna zając się nim federacja światowa. A jeżeli federacji pieniądze przysłonią oczy, to boks schodzi na psy i kto wie ,czy bokserzy nie zaczną do ringu wchodzić z nożem w kieszeni.
[Podniesienie temperatury przed walką jest wskazane , ale nie można zejść poniżej pewnego poziomu ,który ja określam bandyckim]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Artur1969 - 07-01-2013, 07:03 PM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Patson - 09-01-2013, 12:20 AM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - RSC-2 - 24-01-2013 06:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości