Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
17-02-2013, 03:44 PM
Post: #22
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo).
@Mastrangelo

Hanzel Martinez poległ w 2 rundzie z 19-letnim Alejandro Gonzalezem Juniorem, synem byłego mistrza świata. Może to powód, by uznać Gonzaleza za "wschodzącego" boksera?

To żart, a na serio to sądzę, że bardzo trudno być prorokiem, jeśli chodzi o obiecujących młodych 19-23 letnich bokserów. Niektórzy z nich robią jeszcze duże postępy i zostają mistrzami, inni natomiast stoją w miejscu lub nawet cofają się w rozwoju i w efekcie zostają przeciętniakami lub bumami. Ja też mam taką upatrzoną młodą "gwiazdkę" w osobie Erika Skoglunda w półciężkiej, ale pieniędzy bym na niego na razie nie postawił.

Inaczej ma się sprawa z prospektami dojrzałymi i zaawansowanymi wiekowo, bo np. długo boksowali na amatorskich ringach. Wtedy łatwiej jest ocenić ich perspektywy. Np. już dwa lata temu dostrzegłem olbrzymi potencjał Sergieja Kowalowa, który przez ogół został dostrzeżony dopiero po zwycięstwie nad Campillo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 15 najbardziej perspektywicznych "wschodzących" bokserów na świecie (Mastrangelo). - Hugo - 17-02-2013 03:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości