Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
25-12-2012, 01:14 PM
Post: #1
Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
[Obrazek: floyd-mayweather-jr-victor-ortiz-walka-001.jpg]

Wszystko wskazuje na to, że potwierdzą się ostatnie doniesienia amerykańskich mediów i w swojej kolejnej walce Floyd Mayweather Jr (43-0, 26 KO) zmierzy się z Robertem Guerrero (31-1-1, 18 KO). O pojedynku, który miałaby się odbyć 4 maja w Las Vegas na gali "Cinco de Mayweather", informują kolejne portale, w tym boxrec.com, gdzie „Duch” widnieje już jako najbliższy oponent niepokonanego Amerykanina. Póki co oficjalnych wiadomości na ten temat brak, ale niewykluczone, że jeszcze w tym tygodniu nastąpi potwierdzenie ze strony Golden Boy Promotions.

Jeżeli do walki Mayweather - Guerrero rzeczywiście dojdzie, jej stawką będzie należący do tego pierwszego pas WBC w wadze półśredniej. Wprawdzie w ostatnim pojedynku „Money” boksował w kategorii junior średniej, ale Amerykanin nie zamierza na stałe przenosić się do cięższej dywizji.
ART. AUTORSTWA REDAKCJI ZE STRONY BOKSER.ORG

Mówi się że nic nie jeszcze jeszcze potwierdzone, choć żadnych zaprzeczeń dotyczących tej walki też nie widać. Jak podaje boxrec panowie już datę i miejsce spotkanie maja potwierdzone więc chyba można śmiało zaczynać dyskusje na temat tej walki.
Szkoda że Floyd nie wybrał sobie większego od siebie młokosa Canelo bo sądze że to jest właśnie jeden z tych którzy mogli by wygrać z Floydem (ale pewnie w tej walce zadecydowało by większe doświadczenie Floyda) choć walka z Duchem wcale nie jest gorszym wyjsciem.
Floydowi też już długo nie zostało Big Grin Mysle że już w 2015 go nie zobaczymy.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 ) - RoyJonesJr - 25-12-2012 01:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości