Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebiscyt bokser.org 2012
19-01-2013, 11:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 11:53 AM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #3
RE: Plebiscyt bokser.org 2012
ZAWODOWY PIĘŚCIARZ ROKU,Polska:
Masternak-Mimo że rywale w tym roku to nie jakieś wielkie asy to jednak zdobycie EBU wygrywając każdą rundę jest godne uwagi.Czekam na większe wyzwania.MÓJ TYP

Diablo-tylko jedna walka w tym roku,aczkolwiek występ niezły,jakby mniej statyczny był Krzychu w tej walce,a przecież Palacios należy do dość ruchliwych bokserów.

Adamek-4 walki,ale wielkiego "wooł"nie było,Agulre przemilczę,Chumbers walczył jedną ręką a i tak był bliski remisu,Walker dał emocje i dramaturgie,wygrana cieszy ale wolny i statyczny Walker nie powinien rzucać na deski zawodnika z aspiracjami? na zdetronizowanie Władka.Cunn dla mnie wygrał walkę 7-5/8-4.

Jonak-Rywale cacy se...a Bonsu wyglądał jakby przed walką spędził noc i pół dnia na popijawie,jakby miał jakieś problemy neurologiczne.Od gościa mającego sporo ponad 30 walk oczekuje więcej.

Fonfara-Fajna walka z legendarnym już Glenem bardzo dużo dała Fonfarze.Bayron to już przewraca się od przeciągów a Karpency sprawił sporo problemów.DRUGIE MIEJSCE

WALKA ROKU POLAKA
Fonfara-Johnson
Adamek-Walker(za dramaturgię)

NOKAUT ROKU POLAKA
Wach-Fields

TRENER ROKU POLSKA
Łapin-szkoda tylko że ma tak dużo podopiecznych.

NAJWIĘKSZE WYDARZENIE POLSKA
Roy Jones

ROZCZAROWANIE ROKU POLSKA
Koksujący Wach i wałek na swoim z Royem.

PIĘŚCIARZ ROKU ŚWIAT
Donaire.
Ward walczył tylko raz,ale za to styl był imponujący.
Zaimponował mi też Matthysse,rozbicie twardego Soto i bardzo trudnego Olesugona robi wrażenie,przeciętnego Martineza pomijam.

WALKA ROKU ŚWIAT
RIOS-ALVARADO-chcę rewanżu.

NOKAUT ROKU ŚWIAT
Marquez-Manny bezapelacyjnie.

PROSPEKT ROKU
Keith Thurman

PROMOTOR ROKU
GBP

WYDARZENIE ROKU ŚWIAT
Śmieć wielkiego trenera
A sportowo to pierwsza w historii unifikacja w muszej - Viloria-Marquez

ROZCZAROWANIE ROKU
na równi.
Fatalna passa Freddiego Roacha
konflikt GBP vs Top Rank
Kilka skandalicznych werdyktów,w tym niestety Adamek-Cunn.

Co do tych bokserek...nie znam się na kobiecym boksie,ale sportsmenki rzadko mają cycki.

Pominąłem kategorie o których niewiele wiem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Plebiscyt bokser.org 2012 - RoyJonesJr - 23-12-2012, 01:13 PM
RE: Plebiscyt bokser.org 2012 - clarkdeu - 19-01-2013, 06:42 AM
RE: Plebiscyt bokser.org 2012 - Zioło-Pale-Niebywale - 19-01-2013 11:48 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości