Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
29-12-2011, 12:28 PM
Post: #28
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
Adamek starcia o pas i tak się doczeka, w dodatku nie powinno to trwać długo.

Tak naprawdę wystarczy kilka efektownie wygranych walk ze słabymi/przeciętnymi zawodnikami i jedna, również wygrana, walka z kimś dobrym/mocnym.

Taki obrót spraw, daje w efekcie trzy elementy niezbędne do zorganizowania walki:

- Na nowo rozbudzone apetyty polskiej publiczności, a co za tym idzie duże dochody z walki
- Mistrz (w domyśle Kliczko) może być usprawiedliwiony za wybór przeciwnika - bo ten miał czas na przetarcie, doskonalenie się, wygrał z kimś dobrym
- No i element marketingowej otoczki, najbardziej podstawowy, rewanż, co w efekcie również podniesie opłacalność wydarzenia.

Jak najbardziej jestem za Tomkiem, mimo, że jego droga do walki o mistrzostwo wagi ciężkiej ogromnie mi się nie podobała (poza walką z Arreolą), a już przedstawienie z McBridem naprawdę mnie zniesmaczyło i, co gorsza, zanudziło.

Mimo tego, kibicuję Tomkowi, wiem, że bokserem jest bardzo dobrym i stać go na wiele. Dlatego pomimo wymienionych wyżej argumentów, mam nadzieję, że odbudowanie się w wadze ciężkiej, nie będzie przebiegać tak, jak opisałem.

Życzyłbym sobie jednego przeciwnika, powiedzmy poziomu Maddalone, a potem skok na kogoś lepszego, 2-3 solidne nazwiska, wyzwania, na tej podstawie ocenić, czy ta przygoda jest opłacalna.

No ale jest to raczej zlepek pobożnych i naiwnych życzeń…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś... - Figg - 29-12-2011 12:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości