Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
18-12-2014, 11:01 PM
Post: #1013
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: CCConeser3Data: 18-12-2014 22:29:23
Mam nadzieję, że Dirrell zacznie nareszcie walczyć regularnie i wróci do ścisłej czołówki, bo takiemu Abrahamowi powinien zabrać pas. Ciekawe, co pokaże Page Jr, rekord niezły, ale czy coś więcej. Nie widziałem Amerykanina w akcji, ale w ciemno strzelam na Beterbijewa.

Co do walki Stevenson - Sukhotsky
Tak jak każdy stawiam na Kanadyjczyka, ale myślę, że jakieś emocje w tej walce będą. PS. Zwycięzca ma walczyć podobno z Rollinsem, w Tomaszowie Lubelskim. Szkoda, że nikt nie wie, że jest to wycieczka w jedną stronę.
Autor komentarza: TonySopranoData: 18-12-2014 22:36:13
He,nawet nie wiedziałem ze Direll wraca,znaczy on już wrócił wcześniej ale woglę zapomniałem o nim.

Autor komentarza: kapitanbombaData: 18-12-2014 22:44:46
CCConeser3...
... kończąca się dożywociem za morderstwo w pierwszej sekundzie pierwszej rundySad
Autor komentarza: CCConeser3
Data: 18-12-2014 22:52:10

Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 18-12-2014 22:44:46
CCConeser3...
... kończąca się dożywociem za morderstwo w pierwszej sekundzie pierwszej rundySad

@kapitanbomba
o Stevensona jestem spokojny, ale walka z Rollinsem? Tutaj kiepsko widze Kanadyjczyka
Rollins ma pracę nóg jak Zab Judah, cios jak Foreman i obronę jak Mayweather. Myślę, że byłby faworytem betów w stosunku 1/4. Do tego wiesz "Rollo" nie ma trenera a Stevenson ma, to jest ta różnica. Jak mu się coś nie spodoba, to moze powiedziec pierd*** to, bez żadnych konsekwencji.

Rollo widać, że to weteran, bo trudno go sprowokować Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - CCConeser2 - 18-12-2014 11:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości