Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
07-03-2014, 03:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 03:54 PM przez redd.)
Post: #569
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH

Widzisz, obnażył Ciebie - wcale nie ma 36 lat, tylko dałeś się złapać na jego arcyintelektualną prowokację...lol... Powinieneś złożyć samokrytykę i w jej ramach pójść pooglądać walki Jacka Johnsona w blue ray.

U copa w mieście pozamykali wszystkie zakłady bukmacherskie. Tak ich zdzierał z kasy, że doszli na skraj bankructwa. Podobno do dzisiaj liżą ran. Biedaki ^^

(07-03-2014 03:21 PM)cop2 napisał(a):  Jak na kogos kto mnie niby ignoruje, strasznei sie mna kolego sympatyczny interesujesz. Dlaczego np. mnie twoja postac nie ciekawi absolutnie. Zawsze podkreslam, ze polemizuje tylk z pogladami a nie konkretnymi uzytkownikami. Najwyrazniej jednak widac, ze wielu z was tutaj sledzi nie boks a wirtualnego copaSad

Zapomniałeś dodać dude, że boks to biznes.

Cóż, bardzo się cieszę, że będąc zupełnie nic nie znaczącą personą, ktoś taki jak ty zawsze znajdzie czas, aby mi odpisać. Sugeruję jednak, abyś tego nie robił - skoro moje wypowiedzi są pozbawione opinii o tematyce bokserskiej, a przejawiają jedynie personalne przesłanki to, jako ktoś kto dyskutuje z opiniami a nie użytkownikami, nie powinieneś odpowiadać na moje zaczepki. Skoro jednak cały czas to robisz, to albo jesteś hipokrytą, albo po prostu taka atencja bardzo ci odpowiada^^

W każdym bądź razie walcząc z ludźmi, którzy "interesują się" tobą poniekąd walczysz ze swoją "legendą", która została zbudowana na wszechobecnym hejcie i personalnych wycieczkach userów z głównej względem ciebie. Cóż, nie ma nic gorszego niż sranie we własne gniazdo, ale rozumiem że wrodzona przyzwoitość każe zachować ci pozory i wypisywać jak bardzo negujesz takich userów jak ja, czy milion gości z głównej.

W każdym razie wiem, że zwracając na Cb w moim poście tyle uwagi, poniekąd spełniam twoje założenia, ale co tam, grunt to samoświadomość. Jednak, aby nie było Ci tak dobrze nie będę robił tego zbyt często. Co za dużo to niezdrowo kolego sympatyczny ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 07-03-2014 03:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości