Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
27-11-2012, 02:00 PM
Post: #38
RE: Ban za działalność poza forum.
Witajcie. Od kilku dni przyglądam się tej dyskusji i konfliktowi trzech panów zaineteresowanych i przedstawiam kilka wniosków. Jestem wieloletnim moderatorem forum politycznego oraz jednego piłkarskiego. Jestem również takim jakby kontrolerem forów internetowych w Polsce i jedno ze zgłoszeń przyprowadziło mnie tutaj. Od razu zaznaczam,że zgłoszenie dostałem od osoby nie związanej z tym forum. Niestety ale użytkownicy Bandit i PeterManfredo zostali bezpodstawnie zbanowani. Obrażanie innych użytkowników nie zawierało tutaj treści religijnych czy rasistowskich a była to tylko ostrzejsza wymiana poglądów/zdań w nerwach. PeterManfredo przeprosił za swoje zachowanie i usunął posty więc nie BYŁO ABSOLUTNIE PRAWA GO ZBANOWAĆ. Dziwi fakt iż z trójki zainteresowanych oszczędzony został użytkownik Mastrangelo. Kolesiostwo na forum czy tylko przeoczenie? Śmieszny jest również argument w stylu : „jeśli Manfredo udowodni,że jest uczciwy to wróci na forum”. Zaraz,zaraz… A kto mi udowodni,że moderator @Maynard nie jest kieszonkowcem czy oszustem podatkowym? Powinien tu być w takim razie? Powiecie,że to domysły…Ale wy również działacie na podstawie domysłów nikt z Was nie ma pewności,że Manfredo to oszust. Mastrangelo nie odważył się podać adresu ale by oskarżać to był pierwszy. Tak nie może być. Absolutnie Maynard nie chcę Cię to obrazić ale cofnij decyzje co do tej dwójki ponieważ nie zasłużyli na takie kary. Ja na moim forum banuję najwyżej na 1 dzień…Ale miesiąc??? Za obrazę??? Gruba przesada. Mam nadzieję,że dalsze działanie nie będą potrzebne. Świetnie Maynard tu działasz od dawna Cię obserwuję i znasz się na tym co robisz ale tym razem przesadziłeś. Forum jest dla ludzi a zobacz jak mały ruch tu jest ostatnio. To nie klasztor a męskie forum. Pozdrawiam mgr Mirosław Górski
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012 02:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości