Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maksim Własow vs Choren Gewor
06-11-2012, 05:53 PM
Post: #5
RE: Maksim Własow vs Choren Gewor
Myślę, że Własow docelowo i tak trafi do półciężkiej, podobnie, jak i Oosthuizen. Z takim wzrostem koło 30. nie ma możliwości utrzymania limitu super średniej. Za to nie za bardzo widzę w półciężkiej Warda. Że niby taki dobry, że w swej naturalnej kategorii nie ma godnych rywali? Typowe propagandowe zadęcie. Nawet, jeżeli generacja Frocha, Kesslera, Abrahama, Stevensona za parę lat odejdzie, to i tak pozostanie w niej wielu dobrych bokserów o sporych możliwościach rozwojowych. Myślę o obydwu Dirrellach (młodszy może być nawet perspektywicznie lepszy od starszego), Grovesie, Rodriguezie, Peribanie, Kasztanowie. Poza tym myślę, że rychło doszlusują do tej wagi młodzi, silnie bijący i wysocy Andrade, Ramirez Sanchez i Saunders z niższej kategorii, nie mówiąc już o Chavezie.

Półciężka aktualnie jest słaba i Ward może tam osiągnąć chwilowy sukces, ale na dłuższą metę on ma za słabe warunki i będzie mu ciężko walczyć z dryblasami po 190 cm. Owszem, zdeklasował wysokiego Dawsona, ale pamiętajmy w jakim limicie była walka. Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę. Kliczkowie odchudzeni do wagi cruiser też byliby do niczego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Maksim Własow vs Choren Gewor - Hugo - 04-11-2012, 03:36 PM
RE: Maksim Własow vs Choren Gewor - Hugo - 05-11-2012, 10:58 PM
RE: Maksim Własow vs Choren Gewor - Hugo - 06-11-2012 05:53 PM
RE: Maksim Własow vs Choren Gewor - Hugo - 06-11-2012, 07:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości