Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
28-03-2013, 10:30 PM
Post: #38
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Okej, mamy już nowy dział poświęcony punktowaniu walk, więc chyba pora zacząć rewolucję ;]

Najpierw informacja o co chodzi:
BMH zaproponował mi zmianę formy ligi. Wiecie doskonale jak to działa teraz: ankiety, tworzenie przeze mnie tematów etc. Może to wyglądać całkiem inaczej. Jak? Zniknęłyby ankiety, a tematy poświęcone DOWOLNYM pojedynkom tworzylibyście Wy. Zatem jeśli ktoś z Was chciałby stworzyć temat poświęcony np. walce Bradleya z Pacquiao, to jak najbardziej mógłby to zrobić. Czy byłaby to walka historyczna, czy aktualna - nie miałoby to żadnego znaczenia.
Jako, że mam teraz uprawnienia moderatora mógłbym takie tematy ujednolicać, aby wszystkie wyglądały podobnie (tak jak wyglądają teraz, czyli data walki, jej stawka, miejsce, jakaś fotka).

Oprócz tematu głównego, w którym będziecie mogli proponować jakieś zmiany, etc. powstałby równoległy spis wszystkich tematów, aby mieć wygodny pogląd na to, jakie walki do tej pory punktowano w celu uniknięcia niepotrzebnego dublowania tematów.

Co o tym sądzicie? Pamiętajcie, że liga działa dla Was, więc i decyzja należy do Was.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY - Szakal - 28-03-2013 10:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości