Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nonito Donaire vs Toshiaki Nishioka/Rios vs Alvarado
30-08-2012, 05:47 PM
Post: #5
RE: Nonito Donaire vs Toshiaki Nishioka/Rios vs Alvarado
Nishioka vs Donaire
Wątpię, aby Nishioka zrobił lepszą formę niż w ostatnim pojedynku z Marquezem. A w tamtym pojedynku nie widziałem jakiegoś wielkiego boksu ze strony Japończyka. Marquez zanim nie siadł kondycyjnie dawał wyrównaną walkę, a jak wiadomo Rafa szczyt formy ma już dawno za sobą. Nishioka to ciągle bardzo dobry bokser, ale myślę że po szczycie swoich możliwości. Niewątpliwie swoim doświadczeniem i techniką jest w stanie uprzykrzyć życie Nonito, ale nie wydaje mi się, aby mógł odnieść zwycięstwo w tym pojedynku.
Donaire jest jednym z moich ulubionych bokserów. Przy swoim talencie uważam go jednak z trochę pechowego pięściarza. Nie chodzi tu o jakiegoś pecha w ringu, ale o fakt, że jego walki ostatnio "rozczarowują". Cały czas czytam, że Nonito spisał się poniżej oczekiwań w ostatnich walkach. Sądzę inaczej. On w nich zaprezentował swoją normalną formę. Taką jak w walkach z Marquezem, Mthalane, Darchinyanem. Jednak przez pojedynki z Sidorenką i Montielem Donaire zaczął być postrzegany jako pięściarz nieziemski, który powinien demolować każdego przeciwnika w przeciągu 4-5 rund. Jednak Nonito to też tylko człowiek, jedni bokserzy pasują mu bardziej, z drugimi będzie musiał się pomęczyć. Wracając do pojedynku z Nishioką to myślę, że Nonito wygra na pkt. Jest w prime, walczy w niewygodny i niekonwencjonalny. Zdaje się być szybszy od Japończyka, bije mocniej i surowo wykorzystuje każdy błąd przeciwnika. Po prostu obecny Donaire fizycznie obecnie prezentuje się znacznie lepiej, niż 36 letni Nishioka i w tym widzę jego największą przewagę.

Alvarado vs Rios
Będę kibicował Alvarado, ale wydaje mi się, ze jego styl może pasować Riosowi. Alvarado zapewne będzie nacierał na Riosa, a to powinna być woda na młyn dla "Bam Bama". Myślę, że Rios solidnie się przygotuje i zrobi dobrą formę, bo kolejna wpadka może mocno cofnąć jego karierę. Alvarado na pewno przygotuje się na 100% bo to jego życiowa szansa. Obydwaj powinni być w najlepszej formie. Rios nie lubi bokserów za którymi musi się uganiać, aby ulokować cios, ale jak trafi na przeciwnika który chce się pobić to "Bam Bam" jest w domu. Antillon nacierał na Riosa i został szybko rozbity. Myślę, że "Bam Bam" w junior półśredniej nie stracił ciosu i pokona przed czasem Alvarado w okolicach 7-8 rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Nonito Donaire vs Toshiaki Nishioka/Rios vs Alvarado - redd - 30-08-2012 05:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości