Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
30-09-2012, 02:13 PM
Post: #23
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Darchinyan vs Del Valle
Walka zadziwiająco jednostronna. Darchinyan, mimo że po szczycie formy, pokazał że ciągle zalicza się do szerokiej czołówki tej kategorii. W sumie pokazał fajny boks, bo pełno w nim było różnych ringowych sztuczek. Zjadł przeciwnika doświadczeniem. Dla Del Valle ta walka była bardzo kuszącym ryzykiem. Z jednej strony gdyby trafił na zupełnie wypalonego Vica i wygrał wtedy ładnie by się rozreklamował i przereklamował na raz. Z drugiej strony istniało ryzyko tego co się stało w nocy. Portoryko pokazał brak pomysłu na walkę, chaos, chociaż należy mu oddać, że jest wytrwały i ma twardy łeb (zjadał 2 na 3podbródkowe Darchinyana). Zdziwiłem się, że w ogóle nie starał się bić sierpów na bijącego mnóstwo podbródkowych Vica. Darchinyan zapewne dostanie jeszcze jakąś szansę, a Del Valle - solidny, ale takich bokserów jest obecnie wielu, nie widzę jego szans na tytuł.

Co do Arce vs Rocky Martinez - myślę, że Arce dostałby lanie w tej walce. Gdzie on do super piórkowej? Już ostatnio z Rojasem widać było, że Jorge jest w za wysokiej dywizji. Nawet wydaje mi się, że Arce mógłby w tamtej walce zostać przełamany. Jorge to kozak, ale co za dużo to nie zdrowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 30-09-2012 02:13 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości