Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
26-09-2012, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2013 07:40 PM przez redd.)
Post: #18
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Mam pewne obawy co do pojedynku Viloria vs Marquez. Nie specjalnie zdziwiłbym się gdyby z jakiś powodów do tej walki nie doszło. A szkoda, bo tego pojedynku bardziej wyczekuję, niż starcia Donaire z Nishioką.

O ile na początku strasznie kręciła mnie potyczka Nonito z Japończykiem, to teraz jestem dziwnie spokojny o wynik. Nie sądzę, aby Nishioka zrobił lepszą formę niż na Marqueza, a w tamtej walce nie pokazał niczego nadzwyczajnego. O Donaire jestem spokojny, potrafi sobie radzić z mańkutami, do tego jest młodszy i bardziej utalentowany. Spodziewam się pewnego zwycięstwa "filipińskiego błysku".

Bardzo ciekawi mnie też pojedynek Salido z Garcią. Obawiam się, że Siri będzie obijał Garcię, ale w końcu coś wyłapie i będzie po zabawie. W każdym razie baaardzo trudny test przed Angelem, jednak chciałbym zwycięstwa Salido.

Mares vs Moreno - Zapowiada się świetny pojedynek, myślę że będzie bardzo ciężko o decyzję dla Anselmo, nawet jeżeli będzie zdecydowanie lepszy w ringu.

Chris John - "Nihil novi"...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 26-09-2012 10:18 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości