Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
26-09-2012, 10:28 AM
Post: #15
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Walka Viloria-Marquez przesunięta aż na 19 listopada. Nie wygląda to dobrze. Mam wrażenie, że organizatorom zabrakło pieniedzy, dlatego wydłużyli czas sprzedaży biletów. W dodatku wypadł z rozkładu Roman Gonzalez, który zamiast bronić tytułu na gali z udziałem Vilorii i Marqueza, powalczy 6 października w swojej ojczyźnie (10-rundówka z journeymanem z Panamy)...

20 października o zwakowany tytuł WBO w koguciej (Arce nie zamierzał go bez sensu trzymać) powalczą AJ Banal i Pungluang Sor Singyu. Ciekawe, czy Filipińczyk udowodni, że nie jest kolejnym przereklamowanym "talentem" z tego kraju. Przeciwnik nieznany, z dobrym rekordem, z Tajlandii, a tacy lubią sprawiać niespodziankiSmile

Wreszcie piórkowa - kolejna gala w Singapurze z udziałem Chrisa Johna i Dauda Cino Yordana szykuje się 9 listopada. Rywale wciąż niepotwierdzeni, więc cudów się nie ma co spodziewać. Dzień później z kolei walka-marzenie - Orlado Salido vs Mikey Garcia. Wszystko wskazuje na to, że się odbędzie (no, chyba, że młody spanikuje, ale nie sprawia wrażenia kogoś takiego). Tego samego dnia Mares-Moreno kategorię niżej, więc dobry weekend się szykuje.

Jednak najpierw, 13 października, przed nami hit absolutny: Donaire-Nishioka. Jedyne, o co się obawiam, to forma mało aktywnego ostatnio Japończyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Maynard - 26-09-2012 10:28 AM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości