Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
06-08-2016, 11:35 AM
Post: #567
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Wczoraj wieczorem obejrzałem sobie weekendową walkę Antonio Orozco z Abnerem Lopezem. Meksykanin "wygrał" bodaj 99-91 x2 i 99-91, co jest dla mnie najgorszym werdyktem w boksie jaki widziałem od czasu pojedynku Masternaka z Muellerem. Orozco dobrze rozpoczął, ale od 3 rundy Lopez odważnie zaatakował i spychał rywala do lin, gdzie ten zupełnie sobie nie radził. Trochę przebudził się w ostatniej rundzie, ale to tylko dlatego, że Lopez dostał w narożniku wskazówkę, że na punkty go przekręcą i musi szukać nokautu. Jak to podsumował Andrzej Kostyra: "To jest paranoja". Ja miałem 97-93 dla Lopeza, remis z niechęcią, ale bym przyjął. Wypunktowane 9-1 dla Orozco to jest kompromitacja, która powinna zakończyć się zawieszeniem takiego złodzieja na długie lata.

Swoją drogą dość zabawnie wyglądały twarze zawodników. Zwycięzca. który podobno przegrał tylko jedną rundę cały opuchnięty, nic nie widzący, z krwią lecącą z obu łuków brwiowych. Przegrany zaś świeży, rześki i bez oznak walki na całym ciele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 06-08-2016 11:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości