Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
15-05-2016, 07:09 PM
Post: #519
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(15-05-2016 01:15 PM)redd napisał(a):  Po raz pierwszy oglądałem Haskinsa i nie zrobił on na mnie najlepszego wrażenia. Zbierał dosyć sporo głupich ciosów; ogólnie jego styl oparty na refleksie jest b. ryzykowny. Morales zawalczył nie najlepiej taktycznie - szukał pojedynczego ciosu, nie mając mocnego uderzenia. Gdyby narzucił większą presję, to Haskins mógłby mieć większe problemy, a tak Lee robił swoje i wygrywał rundy dzięki większej aktywności. Na mojej karcie miałem 117 - 111 dla Brytyjczyka. Uważam jednak, że Haskins przegra przed czasem, jeśli dostanie ciut lepszego rywala niż Morales.

Dokładnie tak to wyglądało kiedy ustrzelił go średni Jamoye w Belgii. Widać że gość nie wyciąga wniosków.

Natomiast chciałbym jeszcze wspomnieć o bohaterze wczorajszego main eventu w Studio City - Saul Rodriguez bez większych problemów pokonał mocno bijącego Daulisa Prescotta. "Kid Dinamita" faktycznie jest dynamiczny, jednak musi popracować dużo nad timingiem, bo zasypywał Kolumbijczyka gradem ciosów, a dochodził może co piąty.
Ale jak się ma walkę wieczoru na gali z wicemistrzem olimpijskim (Falcao) czy Andrym Ruizem Jr. to trzeba mieć to "coś". Warto śledzić tę potencjalnie niezłą perełkę w stajni Top Rank.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Chapson - 15-05-2016 07:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości