Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
04-09-2012, 11:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2012 11:04 PM przez Mastrangelo.)
Post: #10
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Nie do końca zgodzę się z opisami 2 walk. Concepcion - Carrillo na pewno nie mogło iść w obie strony, Concepcion jak zawsze trochę przyjął, ale generalnie trafiał dużo więcej i mocniej. Carrillo trochę bał się otworzyć, musiał poczuć moc przeciwnika już na początku.
Joyi - Rodriguez dla mnie szokujące. Myślę, że Joyi mógł wygrać wszystkie rundy do chwili nokautu, ale jednak już na początku widać było, że odczuwał ciosy przeciwnika bardziej niż on jego. Naprawdę Mario, chociaż ograniczony boksersko, to ręce ma okropnie ciężkie jak na kategorię słomkową i to było widać. Dodatkowo wkładał w te pojedyncze ciosy całą swoją siłę, jego ciosy na korpus naprawdę robiły wrażenie wyniszczających. Mimo to, dziwne było, że Joyi nie był stopniowo przełamywany, ale tak jak mówisz, nagle zgasł ni z tego ni z owego. Ogromne zaskoczenie dla mnie.
Zolani Tete - Sosa
Dość ciekawa walka, Tete wyboksował przeciwnika przez pierwsze 6 rund, później Argentyńczykowi udało się narzucić Swój styl walki i to on wygrał drugą połowę. Punktowałem 115:113 dla boksera z Afryki, ale wałka nie było. Teraz Sosa najpewniej dostanie walkę z mistrzem IBF, Sanchezem Jr. Zapowiada się powtórka z walki Sancheza z Rosasem(prawie identyczny styl i poziom z Sosą).
Tepparith - Nashiro
Fajna walka, Tepparith naprawdę imponował do 9 rundy, później trochę wysiadł kondycyjnie i Japończykowi udało się trochę zbliżyć(mimo wszystko 114:114 to nieporozumienie). Imponująca seria Taja wciąż trwa.
Moruti Mthalane - Nunez - czekam na całą walkę.
Co do Rosas - Miranda, również Daniela jeszcze w akcji nie widziałem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Mastrangelo - 04-09-2012 11:04 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości