Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
04-09-2012, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2012 10:41 PM przez redd.)
Post: #9
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
W ostatnim tygodniu mieliśmy kilka interesujących potyczek:

Mario Rodriguez vs Nkosinathi Joyi
Dziwna walka. Po trzech wyrównanych rundach w czwartej, piątej i szóstej Joyi naprawdę solidnie bił Rodrigueza. Zdawało się że kwestią czasu jest przełamanie Meksykanina, ale w siódmej rundzie Joyi został znokautowany. Naprawdę dziwna sytuacja, wyglądało to tak jakby Afrykanin wystrzelał się kompletnie i padł ze zmęczenia. W kilka sekund odłączono mu prąd. Tam nawet nie było zbyt mocnych ciosów Rodrigueza. W każdym razie spora niespodzianka.

Luis Concepcion vs Pablo Carrillo
Skreślałem Carillo i nie dawałem mu żadnych szans, a tym czasem Kolumbijczyk okazał się bardzo solidnym bokserem. Nie przestraszył się, miał plan na walkę i zaprezentował się bardzo pozytywnie. Pojedynek w okolicach remisu, w sumie mogłaby iść w obydwie strony, bo Carillo momentami trafiał „El Nicę” naprawdę konkretnymi ciosami. Co do Concepciona to pokazał on to co zwykle. Tak lotny na nogach rywal mu nie pasował. Sporo woli walki i potężnych uderzeń, ale defensywa to tragedia kompletna. On chyba nawet gdyby miał walczyć z mumią to na pewno coś by wyłapał.

I teraz walki, których jeszcze nie obejrzałem

Zolani Tete vs Roberto Domingo Sosa
Moruli Mthalane vs Ricardo Nunez
Tepparith Kokietgym vs Nobuo Nashiro

Oglądał ktoś? Szczególnie ciekawi mnie przebieg walki Mthalane vs Nunez. O ile resztę ww pojedynków obejrzę to akurat Mthalane vs Nunez jest tylko na Dailymotion, a filmy z tego portalu strasznie się tną na moim komputerze.

W tym tygodniu najciekawszą walką zdaje się być starcie Daniela Rosasa z doświadczonym Julio Cesarem Mirandą. Rosasa w akcji jeszcze nigdy nie widziałem. Za to Mirandę lubię jako pięściarza. Ostatnio dał nienajlepszą walkę z Mayolem, teraz może się zrehabilitować. Starcie ciekawe, weteran zmierzy się z młodym wilkiem. Widział ktoś z Was Rosasa w akcji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 04-09-2012 10:40 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości