Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
30-12-2015, 03:04 PM
Post: #467
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(30-12-2015 11:12 AM)saliman1 napisał(a):  Warto wspomnieć o chyba trochę nieoczekiwanej porażce Javiera Mendozy z Akirą Yaegashim. Punktacje sugerują zdecydowaną dominację Japończyka. Na youtube dostępne jest ostatnie 5 rund walki i Yaegashi miał przewagę, będąc blisko znokautowania Meksykanina w ostatnim starciu.

Nie powiem, jestem zaskoczony. Nie sądziłem, że po bolesnych porażkach z Gonzalezem i Guevarą podniesie się na tyle, aby zgarnąć jeszcze jakiś tytuł. Tymczasem Akira poradził sobie dosyć gładko z Mendozą, będąc blisko wygranej przed czasem. Lubię bojowego Japończyka, więc cieszy mnie taka niespodzianka. Liczę, że dostanie walkę unifikacyjną z jednym z rodaków Taguchim / Kimurą.

Japończycy mieli wspaniały rok w tej kategorii wagowej. Taguchi powinien jutro dać sobie radę i utrzymać tytuł, o ile zdobycie tytułu przez weterana Yaegashiego można traktować jako niespodziankę, tak wywalczenie tytułu przez Kimurę można nazwać sensacją. Co ciekawe, w swojej karierze Yu (poza Guevarą) walczył tylko z jednym pięściarzem z poza Japonii. Świadczy to bardzo dobrze o poziomie boksu w tym kraju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 30-12-2015 03:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości