Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
24-08-2012, 11:20 PM
Post: #3
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Także stawiam na Vilorię. On i Marquez są bokserami podobnej klasy, ale chyba Hawajczyk jest w takim momencie swojej kariery, że wszystko co najgorsze ma za sobą i przez to boksuje na najwyższych obrotach z wielką pewnością siebie. Po prostu jest bokserem dojrzałym. Zaliczył ostatnio naprawdę trudne testy i niewątpliwie jest na fali wznoszącej.

Marquez jest dla mnie ciągle zagadką.
Dał nienajgorszą walkę z Donaire, wygrał straszliwą wojnę z Concepcionem (groźnym jak cholera, ale podobnie groźnego Segurę Viloria zdeklasował bez zbędnej bijatyki)
W drugiej walce z LC wygrał szybko i bezboleśnie, ale trochę wątpię, czy ten triumf jest tak samo wartościowy jak pierwsze zwycięstwo.
Poza tym trudno mi coś więcej o nim napisać. Viloria po prostu bardziej mnie przekonuje.

Co do grafiki WBC Smile Bracia syjamscy Meksykanin i Japończyk, ktoś miał wyobraźnięSmile

Z innych walk:
Orlando Del Valle vs Vic Darchinyan - Muszę zadać to pytanie. Czy Vic przypadkiem stał się luksusowym journeymanem? Na stare lata wojaże po świecie i walki z prospektami tym mi pachną. Trochę szkoda, bo Vic to był swego czasu killer i wojownik jakich mało. Chociaż i tak zawsze będę go kojarzył z nokautem od Donaire.
Del Valle wygląda na solidnego boksera, ale jakiegoś wielkiego błysku w nim nie widzę. Jeżeli nawiąże wyrównaną walkę pewnie dostanie decyzję, chociaż nie zdziwiłbym się gdyby bez żadnych kontrowersji wygrał ten pojedynek.

Luis Concepcion vs Pablo Carrillo - Kolejny rywal dla Concepciona z ładnie wyglądającym rekordem. I chyba tylko tyle można powiedzieć o tym Kolumbijczyku. Kiedy przyjdzie czas na jakiś solidnych rywali? Może po wojnie z Marquezem głowa już nie tak mocna jak kiedyś i stąd taki asekuracyjne prowadzenie?Np. Concepcion vs Segura - boję się na samą myśl o tej walce.

Adrian Hernandez vs Kompayak Porpramook - Pierwsza walka była straszną rzeźnią i do tego toczoną w upale na świeżym powietrzu. Myślę, że w normalnych warunkach, u siebie w kraju Hernandez powinien pewnie wygrać, kto wie może i przed czasem? W każdym razie ten rewanż jest bardzo mile widziany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 24-08-2012 11:20 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości