Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
24-08-2012, 09:35 PM
Post: #2
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
-Segura rzeczywiście został ciężko znokautowany, co może wiele tłumaczyć. Jednak nie tak dawno czytałem, że jakoby chciał powrócić i walczyć z "MiniTysonem". Cóż, Marquez ma już inną walkę zaklepaną, a Segura nadal nie wraca. Wielka szkoda, musza stoi na niezłym poziomie, ale takich wojowników, jak Giovani nigdy za wiele.

-Pong już chyba się pogodził z rolą miejscowej atrakcji prowincjonalnych tajskich gal. Schyłek kariery... Cóż, nie wiedział, kiedy skończyć, to ma. Nie zdziwię się jednak, jeśli dostanie jeszcze jedną szansę np. od Igarashiego - za nazwisko, które warto mieć w rekordzie.

-Viloria-Marquez to walka o ogromnym potencjale. Stawiam osobiście na Hawajczyka, na jego doświadczenie, mentalność i nieco wyższe umiejętności bokserskie. Marqueza widziałem z Lumacadem - wygrał, ale nie zachwycił, męczył się ze średnim rywalem.

-Moje pytanie: czy ktoś wie, z kim w końcu zmierzy się Roman Gonzalez?

I na koniec - zaklepany jest już pojedynek Shinsuke Yamanaki z Tomasem Rojasem w koguciej, 3 listopada. Z tej okazji grafik WBC wykonał genialny fotomontaż zdjęć obu zawodników:
http://suljos.com/wbcVersEng/index.php?o...dt228cf66a

Ciekawe, ile mu płacą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Maynard - 24-08-2012 09:35 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości