Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
24-08-2012, 08:59 PM
Post: #1
Wieści z niższych kategorii wagowych
Chciałbym abyśmy w tym temacie dyskutowali na temat najnowszych doniesień/wydarzeń/pogłosek z niższych kategorii wagowych (czyli od słomkowej do.. i tu właśnie mam problem, gdzie ustalić górną granicę niższych kategorii). Te kategorie są bardzo rozległym i nie ma co ukrywać niszowym tematem, który ciężko ogarnąć, ale niewątpliwie warto poświęcić trochę czasu na walki „maluchów”.

Więc tak, zacznę od własnych pytań:

1.Co się dzieje z Giovannim Segurą?
Po deklasacji z rąk Vilorii Segura zapowiadał dosyć szybki powrót na salę treningową, nawet przez pewien czas spekulowano o jego ewentualnej walce z Romanem Gonzalezem. Czy jego długa nieaktywność jest związana z odniesioną w walce z Vilorią kontuzji, czy też inne czynniki wchodzą w grę?

2. Pongsaklek Wonjongkam
Po ciężkim i sensacyjnym nokaucie z rąk Sonnyego Boya Jaro PW „po cichu” powrócił na zawodowe ringi. Od bolesnej porażki Pong stoczył już dwa pojedynki – tradycyjnie z bumami. Czy widzicie jakiekolwiek perspektywy na zdobycie pasa przez Taja, czy też Pongsaklek jest już tylko melodią przeszłości?

3.Viloria vs Marquez
Czeka nas rewelacyjny pojedynek unifikacyjny. Obydwaj moim zdaniem są całkiem podobnymi pięściarzami – potrafią się bić, potrafią boksować, bić z kontry i jak trafią to zazwyczaj nokautują. O ile z walkami Vilorii jestem na bieżąco to dwa ostatnie pojedynki Marqueza odpuściłem sobie. Wie ktoś z Was jak zaprezentował się tam „Tyson”? Ale wracając do sedna sprawy jaki scenariusz zakładacie na ten pojedynek? Kto waszym zdaniem zgarnie obydwa pasy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 24-08-2012 08:59 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości