Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
19-09-2015, 09:07 PM
Post: #422
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(19-09-2015 11:46 AM)redd napisał(a):  Za tydzień ma się odbyć pojedynek pomiędzy numerem 2 w kategorii Muszej JF Estradą, a Hernanem Marquezem. Jako fan talentu Estrady jestem b. rozczarowany doborem rywali dla niego, po walce z Segurą (w której przecież wypadł bardzo dobrze). Marquez to już rozbitek, mimo 27 lat na karku. Po wojnie z Segurą nie jest to już ten sam pięściarz, ostatnio walczy z journeymanami i z jednym z nich nawet zremisował. Estrada ma zbyt duży potencjał, by tracić go na walki z rywalami pokroju no - name Asenjo, czy wyboksowanego Marqueza.

Pewnie jak zwykle rozchodzi się o kasę. Estrada swoje najważniejsze zwycięstwo - nad Vilorią - odniósł na gali Top Rank, w walce, w której to Hawajczyk był faworytem i miał przyciągnąć filipińską publiczność ze względu na swoje pochodzenie. Później po raz kolejny walczył w Makau na gali Top Rank z Filipińczykiem Melindo, który występował w podobnej roli, jak Viloria. Wiem, że promotor Estrady współpracuje cały czas z TR, więc szkoda, że się nie udało Meksykanina na kolejną dużą galę wkręcić, bo Meksykanów samodzielnie nie stać na rywali z najwyższej półki. Ioka, czy Ruenroeng na pewno tam nie polecą.
Segura i Marquez, mimo, że doświadczeni wieloma wojnami ringowymi, to jednak przede wszystkim doskonale znane w Meksyku nazwiska, także absolutnie mnie taki wybór nie dziwi.
Dobrą wiadomością dla nas, jako fanów Estrady jest jednak to, że Roman Gonzalez został nr 1 rankingu p4p wg The Ring. Dzięki temu na pewno wzrośnie presja dziennikarzy i ekspertów na obóz Meksykanina i może doczekamy się wielkiego rewanżu np. na antenie HBO. Dodatkowo, kategoria musza i sąsiednie mogą wreszcie ściągnąć zainteresowanie szerszej widowni, jeśli Gonzalez będzie wciąż promowany przez HBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Maynard - 19-09-2015 09:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości