Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
01-06-2015, 03:48 PM
Post: #386
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Obejrzałem pobieżnie i chyba już wiem, co tam się stało. Było zderzenie głowami i to na moje oko wcale nie przypadkowe, ale w wyniku celowego ataku Juareza głową. Sędzia tego nie dostrzegł lub nie chciał dostrzec i nic nie zasygnalizował. Wobec tego kontuzja została uznana jako powstała w wyniku normalnego boksowania i stąd wziął się werdykt tko dla Juareza. Inna sprawa, że do końca walki pozostawały 2 minuty (rzeczywiście zarówno z komentarza, jak i z wizji wynika, że walka jest na 8 rund), a ta kontuzja wcale nie wyglądała szczególnie groźnie. Mamy więc tutaj do czynienia albo z gapiostwem sędziego, albo z ukartowanym wałkiem. Należało albo walkę puścić dalej i dać Juarezowi ostrzeżenie albo walkę przerwać i zdyskwalifikować Juareza, albo punktować walkę do czasu kontuzji, jeśli zderzenie byłoby uznane za przypadkowe.

Niezależnie jednak od werdyktu krzywdzącego Hernandeza, trzeba zauważyć, że jest on w tej chwili cieniem samego siebie z czasów, gdy uchodził za najlepszego boksera wagi junior muszej. Zmiana wagi na wyższą wyraźnie nie wyszła mu na dobre.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Hugo - 01-06-2015 03:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości