Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
06-11-2014, 02:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014 02:45 PM przez redd.)
Post: #214
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Po porażce z Terrazasem odpuściłem sobie śledzenia jego kariery. Dla mnie Montiel był zawsze bokserem przereklamowanym, którego osiągnięcia są większe niż jego faktyczny potencjał. Miał sporo obron, sporo sukcesów, ale z rywalami naprawdę dużego kalibru przegrywał. Z bardzo dobrym, ale past prime M. Johnsonem przegrał, z prime Gonzalezem przegrał, a z bokserem klasy p4p Donaire został zmieciony. Jego chyba największym skalpem jest znokautowanie w Japonii Hasegawy, który był już jednak po szczycie formy.

Z walk jakie mógłbym polecić, to te z Johnsonem, Gonzalezem, Hasegawą. Muszę sobie zobaczyć jego potyczkę z Z Gorresem, bo słyszałem kiedyś, ze były tam kontrowersje.

Montiel moim zdaniem nic wielkiego już nie zawojuje i przegra z każdym pięściarzem przynależącym do czołówki kategorii piórkowej..

Podsumowując, Montiel był groźnym, solidnie wyszkolonym pięściarzem, ale nie był tak wybitny jak wskazywałby jego osiągnięcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 06-11-2014 02:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości