Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
05-08-2013, 02:13 PM
Post: #147
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Z chęcią zobaczyłbym walkę Estrada vs Mthalane. Moruti ma już swój wiek i dobrze by było, gdyby stał się bardziej aktywny. Poza tym na szali leżałby pasy aż trzech organizacji. Dzisiaj postawiłbym na Estradę 70:30, chociaż Afrykanin na pewno postawiłby bardzo twardy opór. Jednak uważam Meksykanina za bardziej wszechstronnego pięściarza, za którym przemawia młodość i niesamowita passa.

Jeszcze odnośnie walki Estrada vs Gonzalez, to byłbym jej podwójnie ciekaw z tych względów:
- Estrada złapał dodatkowego doświadczenia i ma niesamowitą passę
- W muszej Juan zdaje się lepiej odnajdywać niż w junior muszej.
- Pytanie, jak Gonzalez zaaklimatyzowałby się w nowej kategorii wagowej.
Dla mnie Gonzalez i Estrada to poziom wyżej od reszty bokserów w kategorii muszej (chociaż jest ona naprawdę solidnie obsadzona).

Marquez zdaje się, że wygrał eliminator WBO. Jeżeli dojdzie do walki z Estradą, to będzie wojna. Obydwaj mają wielkie serce do walki, chociaż znaczącego faworyta upatruję w Estradzie. Jest bardziej wszechstronny i jeżeli zaboksuje co najmniej tak jak z Melindo, to powinien wygrać wysoko na punkty.

Ciekawy jestem walki "Bomby" Gonzaleza z Segurą. Portorykańczyk nie walczył jeszcze dłuższego dystansu, a Segura chociaż dosyć surowy, to ciągle bardzo groźny. Wolałbym, aby wygrał Gonzalez. Segura już miał swoje 5 minut po walkach z Calderonem, zresztą chyba dosyć mocno się nimi przereklamował.

Mam sporą nadzieję, że dojdzie do skutku walka Yaegashiego z Concepcionem. Tutaj widzę bardzo wyrównane szanse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 05-08-2013 02:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości