Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
04-08-2013, 07:30 PM
Post: #146
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
@redd




(02-08-2013 01:25 PM)redd napisał(a):  Moją walką marzeń jest rewanż, już w kategorii muszej Estrady z Romanem Gonzalezem. Już za pierwszym razem była to straszliwie zacięta walka. Teraz minimalnym faworytem widziałbym Meksykanina.
Ja się co prawda nadal łudzę, że dojdzie do walki Gonzalez - Ioka, a Estradę najchętniej zobaczyłbym z Mthalanem, ale rewanż "Chocolatito" z Meksykaninem też z wielką przyjemnością bym obejrzał. Pierwsza walka była naprawdę świetna i zacięta, ale nawet już w muszej Gonzaleza nadal miałbym za niewielkiego faworyta.

W ogóle musza to jest kategoria, w której można zorganizować naprawdę całe mnóstwo świetnych walk. Wspomniane już przeze mnie Estrada - Mthalane, do tego właśnie rewanż Estrady z Gonzalezem, Yaegashi - Concepcion, Yaegashi - Ioka II (jeśli Kazuto zdecyduje się przenieść do muszej), Segura ma teraz zakontraktowaną arcyciekawą potyczkę ze znakomicie zapowiadającym się Jonathanem "Bomba" Gonzalezem, ale bardzo chętnie zobaczyłbym go z Concepcionem i Yaegashim (oj, działoby się...), do tego nie można zapominać o "Tysonie" Marquezie, którego można zestawić np. z Sosą... Jest naprawdę w czym wybierać i na nudę w tej kategorii chyba nie będziemy narzekać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Szakal - 04-08-2013 07:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości