Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
10-03-2013, 04:46 PM
Post: #106
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Co prawda bardziej pasjonują mnie kategorie wyższe, ale postanowiłem wtrącić swoje trzy grosze i poruszyć trzy sprawy.

1. Stephane Jamoye (waga kogucia)
To moim zdaniem największa nadzieja Europy (może obok Quigga i Framptona) na światową karierę w niższych kategoriach. Odebrał pas EBU Lee Haskinsowi, a wczoraj łatwo pokonał Ashleya Sextona. Oglądałem walkę z Haskinsem i jestem pod wrażeniem Jamoye'a. Bardzo ofensywny, szybki i waleczny. Wygrał przed czasem, chociaż sam najpierw wylądował na deskach. Co o nim sądzicie?

2. Luca Giacon (waga lekka)
To akurat największe rozczarowanie ostatniego weekendu. Czarna Mamba przegrała już w 2 rundzie przez tko z Marsilim. Może jednak walka nie była tak jednostronna, bo podobno były obustronne liczenia. Kibicowałem Giaconowi i nie wiem, czy teraz go ostatecznie skreślić. Może ktoś oglądał walkę?

3. Zapowiedź walki Malignaggi - Broner
Broner w półśredniej to już dla mnie kompletne przegięcie pały. Co prawda on jest w stanie wygrać z Malignaggim nawet mając limit wagi piórkowej, ale niepokoi mnie ten szalony sztuczny ciąg wszystkich czołowych bokserów z wag niższych do półśredniej. Skoro Broner, to czemu nie Gamboa lub Donaire. A tymczasem prawdziwi półśredni (Thurmann, Van Heerden, Brook) nie mogą się przebić do mistrzowskich walk. Co o tym sądzicie?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Hugo - 10-03-2013 04:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości