Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
18-08-2019, 01:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2019 02:03 AM przez kubala1122331.)
Post: #824
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Jako, że walka wieczoru w niskiej kategorii wagowej, to pozwolę sobie tutaj popisać o dzisiejszej gali Top Rank.

Na razie jest nieźle. Świetny początek, Dimitrij Jun pokonał Javiera Martineza, ale dwukrotnie był liczony po prawych zamachowych doświadczonego rywala. Mam z Uzbekiem/Rosjaninem/Amerykaninem (?) mały problem, bo bardzo dobrze mi się go oglądało w dwóch zawodowych walkach, ale chyba nie jest to materiał na wielkiego zawodnika.

Potem Javier Molina pokazał fajny boks i pewnie wypunktował Manuela Mendeza. Walka do jednej bramki, bez historii.

A teraz Chris van Heerden - Aslanbek Kozajew, jedna z ciekawszych walk na gali. Chyba nigdy nie zrozumiem układania karty walk przez Top Rank w ostatnim czasie.

Duża przewaga van Heerdena po czterech rundach. Już chyba nic ciekawego się nie wydarzy, Amerykanin jest zbyt twardy i zbyt dobry, żeby dać się znokautować. Jedyny znak zapytania to metoda wygranej Chrisa.

Van Heerden bardzo dobry pięściarz. Jakoś utkwił mi szczególnie z walki ze Spencem Jr i nie mogę się do końca do niego przekonać.

Van Heerden wygrał wysoko na punkty, choć zmagał się z poważnym rozcięciem prawego oka gdzieś od 4 rundy. Niezły pojedynek, choć Kozajew zdecydowanie odstawał, jeśli chodzi o umiejętności czy pomysł na walkę.

Teraz Janibek Alimchanuly - Stuart McLellan. Ciekawe, jak Kazach zaprezentuje się na tle tak doświadczonego rywala. Na razie wyglądał w ringu bardzo ciekawie, mając już w rekordzie poważniejsze nazwiska.

McLellan liczony w drugiej rundzie. Wielka przewaga Kazacha, małe szanse na pełny dystans.

I koniec w piątej. Mocno rozbity McLellan. Alimchanuly prezentuje się w ringu naprawdę bardzo przyzwoicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 18-08-2019 01:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości