Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
25-08-2018, 10:16 PM
Post: #794
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Fajnie na papierze wygląda walka wieczoru w Glendale. Beltran - Pedraza mogą stworzyć niezłe widowisko i chociaż faworytem do zwycięstwa jest aktualny mistrz, to ja widzę więcej atutów po stronie Pedraza. Jest równiejszy w swoim boksie, świetnie wyszkolony technicznie i posiada przewagę warunków fizycznych. Cios mocniejszy chyba ma Beltran, jednak nie wydaje mi się, żeby miało to jakieś większe znaczenie. No i jeszcze ostatnia walka Raya mocno przeciętna - na neutralnym ringu wcale nie musiałby wygrać z Mosesem. Pedraza wysoko na punkty.

Dogboe - Otake raczej jednostronne widowisko. Ghańczyka bardzo fajnie ogląda się w ringu i powinien łatwo pokonać tylko solidnego Japończyka. Pamiętam go z pojedynku z Quiggiem - nic wielkiego, choć potrafi przyjąć. Spodziewam się 12 rund i werdyktu 3x 120-108 Dogboe.

Na undercardzie bez rewelacji. Zaprezentuje się kilku ciekawych pięściarzy - Arnold Barboza Jr, Robson Conceicao czy Sagadat Rachmankułow, ale ich wygrane to raczej pewnik. Odpalę jednak undercard i myślę, że te 5-6 walk uda mi się z niego obejrzeć przed zaśnięciem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 25-08-2018 10:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości