Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
08-05-2018, 10:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2018 10:06 PM przez szalonyAli.)
Post: #769
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Tak swoją drogą szkoda , że taki turniej nie odbędzie się w półciężkiej. Były przecieki mówiące , że taki turniej w tej kategorii ma się odbyć .Tam też w zasadzie nie ma jakiś kasowych nazwisk i z finansowego punktu widzenia taki turniej byłby chyba nawet do gadania, przynajmniej tak mi się wydaje. No poza Stevensonem i Badou Jackiem cała czołówka była by pewnie zainteresowania. No i kategoria raczej ciekawasza niż wyżej wymienione. No chociaż z drugiej strony Super średnia też wydawała mi się kategorią, w której można zaprosić do turnieju czołówkę tej wagi a finalnie w stawce znalazł się tylko jeden pas oraz w sumie 3 zawodników z szerokiej czołówki swojej kategorii , 2 przybysze z wyższej kategorii, 2 anonimy i 1 pięściarz na papierze solidny.
Na pewno atutem tej serii jest to , że zostaną wypromowane kolejne kategorie wagowe, zobaczymy świetne walki ścisłej czołówki.
Z chęcią dowiedziałbym się czegoś o przychodach z pierwszego cyklu serii, bo na logikę jeśli jest kontynuacja to oprócz sukcesu czysto sportowegp powinien być też sukces finansowy. A nadal nie wydaje mi się , żeby organizatorzy zarobili na tym krocie. Ale sportowo ten turniej robi dużo dobrego dla bosku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szalonyAli - 08-05-2018 10:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości