Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
10-12-2017, 07:12 AM
Post: #749
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ta meksykańska nawalanka trochę uratowała mi tę noc. Miguel Roman znokautował Orlando Salido w dziewiątej rundzie, wcześniej dwukrotnie rzucając go na deski. Twarda, brutalna wojna w półdystansie, świetna ósma runda, znakomita odtrutka po wcześniejszych badziewiach. Co zadecydowało? Chyba większe rozbicie Salido, obaj mocno i często trafiali, ale odczucie po tych ciosach było zupełnie inne.

Natomiast co do walki Farmera z Ogawą ciężko mi się jednoznacznie określić. Nie powiedziałbym, że Farmer deklasował Japończyka, bo tak nie było. Natomiast, moim zdaniem, ciułał te rundy. Masz trochę racji, że unikał walki, ale robił to całkiem dobrze, bowiem ciosy Ogawy to tam mocno pruły powietrze. Ogólnie sam pojedynek bardzo słaby, poziom zdecydowanie niemistrzowski. Ja tam mam niesmak po tym werdykcie, nie będe jednak aż takim masochistą, żeby odświeżać to starcie i ocenić go raz jeszcze Tongue

Warto wspomnieć, że wcześniej Francisco Vargas pewnie pokonał po technicznej decyzji Stephena Smitha. Meksykanin dość gładko ogrywał Brytyjczyka, po ośmiu rundach dałbym Smithowi bodaj 2. rundy. Nie widziałem już zderzenia głowami, bo skupiłem się na walce Rigo - Łoma, ale przewaga Vargasa była zbyt duża, żeby tutaj cokolwiek zmienić.

Ogólnie fajny przegląd wagi super piórkowej, dwie walki w tej kategorii w Nowym Jorku i dwie w Las Vegas. Lider jest niekwestionowany (ale chyba przechodzi do lekkiej), za nim jest wielu świetnych wojowników i Ogawa, z którym teraz każdy będzie chciał walczyć Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 10-12-2017 07:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości