Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
01-12-2017, 09:37 AM
Post: #743
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dziś w nocy odbyła się nawet niezła gala Golden Boy. W walce wieczoru Lamont Roach Jr pokonał gładko na punkty Reya Pereza. Zaprezentował się bardzo dobrze, ale nie wybitnie. Widać, że jest świetnie wyszkolony, bo niektóre akcje naprawdę robiły duże wrażenie. Jednak musi popracować nad defensywą, bowiem woln Perez kilka razy trafił, a w drugiej rundzie nawet go podłączył na moment. Ogólnie jednak zrobił na mnie dobre wrażenie, ale obawiam się, że sam boks techniczny nie poparty ani siłą fizyczną, ani siłą ciosu może być sporą przeszkodą na najwyższym poziomie.

Wcześniej Portorykańczyk Jose Lopez dość niespodziewanie przegrał z niewygodnym Averym Sparrowem. Przegrał jak najbardziej zasłużenie, co jest dla mnie jednak niespodzianką. Wcześniej przecież Lopez dobrze wypadł na tle Orlando Cruza, boksera może nie wybitnego, ale na pewno bardziej doświadczonego i uznanego niż Sparrow. Okazało się, że walka z Averym to prawdziwe piekło. Ruchliwy, cały czas porusza się, stosując balans tułowia. Jest nieskoordynowany, szybki i ciężki do trafienia. Spodobał mi się boks w jego wykonaniu, ale jednak spodziewam się, że z kimś lepszym technicznie niż Perez może to nie zadziałać.

Na sam początek gali Manuel Avila pewnie ograł na punkty niezłego journeymana Diuhla Olguina, który zasłynął tym, że gładko wygrał z Horacio Garcią, który z kolei ostatnio postawił się Carlowi Framptonowi. Dla Avili idealna walka na powrot. Rywal trudny, potrafiący boksować, idący do przodu, ale nie stanowiący jakiegoś większego zagrożenia. Ogólnie podoba mi się boks Avili, szkoda, że z Diazem zupełnie nie podjął walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 01-12-2017 09:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości