Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
04-11-2017, 03:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2017 03:59 PM przez kubala1122331.)
Post: #727
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dzisiaj w nocy w tle gali Wilder - Stiverne odbędzie się bardzo ciekawa gala w Meksyku. W walce wieczoru pogromca Shinsuke Yamanaki, Luis Nery zmierzy się z Arthurem Villanuevą. Filipińczyk jest niezłym i solidnym pięściarzem. Dzisiaj może nie będzie miał zbyt wielu atutów, ale sądzę, że postawi faworytowi dość ciężkie warunki. On potrafi spacyfikować lepszego od siebie rywala i sprawić, żeby ten męczył się przez 12 rund. Tak uczynił z Zolanim Tete, który na jego tle wypadł bardzo blado, tylko raz rzucił go na deski, ale ani razu nawet nie zamroczył. Myślę, że dzisiaj Nery też nie będzie wyglądał rewelacyjnie, ale wygra wysoko na punkty.

Niezła wojenka szykuje się też w co-main evencie. Jose Zepeda zmierzy się z Abnerem Lopezem i bardzo ciężko wskazać mi faworyta. Zepeda byłby już najpewniej mistrzem świata, ale w pojedynku z Terrym Flanaganem doznał pechowej kontuzji i przegrał przez RTD. Widac u niego olbrzmu potencjał, ma dużą siłe ciosu, stara się iść do przodu i atakować przeciwnika. Lopez jest za to typem bardzo ofensywnego swarmera, który idzie na przełamanie przeciwnika. Ciągle przechodzi do półdysstansu, zadaje często nieskoordynowane, chaotyczne, ale piekielnie groźne serie ciosów. Wspomnę tylko, że totalnie porozbijał mocno hejpowanego Antonio Orozco, jednak sędziowie okradli go ze zwycięstwa. Powszechnie to Zepeda jest uznawany za faworyta, ale Lopez wcale nie jest bez szans. Ja szykuję się po prostu na wspaniałe widowisko.

Prośba do was. Jakbyście dysponowali jakimś streamem do tej gali, to prosiłbym o wklejenie go. Nie potrafię szukać streamów z Meksyku Smile

Edit: W sumie mogłem założyć nowy temat, bo Zepeda - Lopez to wyższa kategoria wagowa. Do gali niedługo, więc chyba lepiej zostawić jak jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 04-11-2017 03:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości