Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
15-08-2017, 06:49 PM
Post: #692
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ja bym bardzo chciał zobaczyć Nery'ego w kolejnej walce z Ryanem Burnettem. Jak dla mnie to w tym momencie dwaj najlepsi pięściarze w wadze koguciej. Brytyjczyk doskonale zaprezentował się na tle solidnego Lee Haskinsa, któremu nie oddał nawet rundy. Mielibyśmy starcie dwóch różnych stylów: boksujący na dystans, unikający półdystansu, bardzo szybki Anglik, zadający pojedyncze i mocne uderzenia oraz agresywny, niezmordowany i bijący seriami Meksykanina. Obaj młodzi, zdolni i szalenie ambitni.

Wiem, że ze względów biznesowych nie ma prawa do takiej potyczki dojść, bo obaj będą szli swoimi ścieżkami, ale to jedna z ciekawszych walk do zorganizowania w niższych kategoriach wagowych.

Co do Yamanaki to nie jest jeszcze skończony. To wciąż TOP3 koguciej i jesli będzie mu się chciało ciężko trenować po takiej poraźce, to spokojnie może odzyskać jakiś pas mistrzowski i toczyć wiele ciekawych walk w Japonii.

W ogóle jest to bardzo ciekawa kategoria wagowa, bo oprócz tej trójki liczą się jeszcze kapitalny Zolani Tete, który każdemu z nich mógłby dać piekielnie trudną walkę czy Jamie MacDonnell, dla mnie mocno przereklamowany (wałek w pierwszej walce z Kamedą i problematyczne zwycięstwo z Solisem), ale posiadający jakiś tam poziom. Solidny wydają się także Takuma Inoue czy Żanat Żakijanow, który niedługo zmierzy się z Burnettem z Wielkiej Brytanii i będzie dla niego na pewno zdecydowanie większym wyzwaniem niż Haskins.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 15-08-2017 06:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości