Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
16-04-2017, 12:24 AM
Post: #636
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Julius Indongo bardzo pewnie pokonał na punkty Ricky'ego Burnsa i ma w posiadaniu trzy pasy mistrzowskie w wadze super lekkiej. Szczerze przyznam, sądziłem, że w walce z Trojanowskim Namibijczyk miał po prostu zwykłego farta, ale tutaj udowodnił, że jest z niego kawał pięściarza. Dysponuje przede wszystkim znakomitymi warunkami fizycznymi. Burns starał się skracać dystans, ale zasięg ramion Indongo powodował, że był bezradny w swoich nielicznych próbach ataku. Julius za to aktywny przez pełne 12 rund, jego ataki były nieco chaotyczne i mało skoordynowane, ale w tym szaleństwie tym razem była metoda. Ricky wyglądał na zupełnie zagubionego i nie mógł znaleźć sposobu na ciągle napierającego przeciwnika. Ja punktowałem 118-110 dla Namibijczyka, werdykt bardzo okej. Ciekawe co dalej z Namibijczykiem. Logiczna wydawałaby się walka z Crawfordem i powiem szczerze, że obejrzałbym taki pojedynek. Oczywiście, Amerykanin pewnie wygrałby wysoko, ale Julius zasługuje na tak duży pojedynek. Fajny chłopak, kibicuję mu.

Walki poprzedzające takie sobie. Charlie Edwards pokazał kawałek fajnego boksu, ale rywal był z innej, niższej ligi. Szkoda, że rzucili go tak wcześnie na Casimero, jestem pewien, że za rok-dwa, ograłby tego pięściarza na punkty. Jest solidnie wyszkolony technicznie, ale to przecież był całkiem solidny amator, więc żadna to niespodzianka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - kubala1122331 - 16-04-2017 12:24 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości