Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
07-10-2012, 10:18 AM
Post: #27
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Świetne walki w Portoryko

Przez 3,5 rundy Calderon dawał pokaz boksu, ale w końcu złapał kontuzję, chyba też nogi nie niosły go tak jak w pierwszych starciach i został przełamany przez ciągle nacierającego Meksykanina. Cóż, Iron Boy po walce zapowiedział, że zakończy swoją bardzo bogatą karierę. Fuentes zrobił swoje, odrobił lekcję z walk Calderona z Segurą i dodał do rekordu najgłośniejsze nazwisko. Szkoda, że ta walka potrwała tylko 5 rund, bo pierwsze starcia zapowiadały świetną walkę.

Oquendo do połowy pojedynku dawał sobie świetnie radę z Vazquezem i moim zdaniem prowadził na półmetku dwoma punktami (powinien trzema, bo sędzia nie zauważył dotknięcia maty przez Papito). W 7 rundzie z Oquendo całkowicie uszło powietrze i Vazquez wykorzystał to w 100%. Nie wiem dlaczego Johnatan tak nagle zgasł. Nie widziałem zbyt wielu jego walk więc trudno mi stwierdzić, czy to słaba kondycja, czy np. zbyt krótkie przygotowania. Vazquez nie zachwycił. Wyglądał na zardzewiałego, powinien być liczony, ale ostatecznie zrobił co do niego należało i utrzymał pozycję w czołówce super koguciej. W każdym razie walka była bardzo emocjonująca, dobrze się to oglądało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 07-10-2012 10:18 AM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości