Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening boksu dodanie ćwiczeń
16-07-2012, 10:49 PM
Post: #1
Trening boksu dodanie ćwiczeń
Witam .

Możecie spojrzeć na plan i zobaczyć co mógł bym dodać do niego i czy przy takim treningu będę co raz lepszy?


Trening siłowy około 1.3h po tym treningu odpoczynek i trening boksu(trening siłowy robię Poniedziałek , środa i piątek)

Rozgrzewka

Skakanka 3minuty x 4 razy odpoczynek co 3 minuty (odpoczynku robię zawsze minutę)

Walka z cieniem z ciężarkami (0.75kg) 3 minuty x 2
Walka z cieniem bez ciężarków 3minuty x 2

Worek 3 minuty x 3
Uderzam w worek lewą ręką 75 razy przy czym wykonuje to poprawnie technicznie i szybko i potem prawą ręką i dwa razy tak

czasami kumpel albo tata potrzymają mi tarcze
sparingi też czasami robię ale rzadko bo to raz kumple przyjdą na trening a w większości nie przychodzą.

Obroty przy ścianie 20 obrotów x 4
Obroty ale szczotka za kark 20 x 4
Brzuszki 40 x 4
podciągania(nachwyt) 12 x 4

Trenuję boks tak z 3lata z przerwami a tak non stop to ponad rok .

Pół roku trenowałem z trenerem ale niestety trener już nie nauczał po tym czasie .

Jeżeli chodzi o technikę wykonywanych ćwiczeń to tata często patrzy czy je poprawnie wykonuje , też trenował boks .


172Cm , waga : ważyłem się w aptece ostatnio i 66.4kg , 17lat , Z siłowni to mam hantle 20kg x 2 i ławeczkę .

Mam worek(Niestety zerwał mi się i muszę znaleźć inne miejsce do przywieszenia )
Rękawice
Tarcze
Ciężarki 0.75kg x 2
Skakanka z ciężarkami



Nie wiem co to takiego ale ciągle myślę że jestem słaby mimo że większość mi mówi że jestem dobry
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Trening boksu dodanie ćwiczeń - superhero01 - 16-07-2012 10:49 PM
RE: Trening boksu dodanie ćwiczeń - superhero01 - 27-07-2012, 10:19 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości