Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugar Ray Leonard
14-09-2018, 04:29 PM
Post: #3
RE: Sugar Ray Leonard
Kojarzysz jakieś werdykty z tych mniej znanych walk, które mu się przyszczęściły? (może prócz pierwszych 10-15 bo tam to wiadomo, żę każdego zdolnego prospekta się wyciągnie za uszy).
Porównanie do Floyda bardzo trafne, a co do TBE to o ile mogę porównywać Floyda całościowo pod kątem resume z Leonardem czy Hearnsem, o tyle od zawsze jestem przekonany, że w półśredniej Hearns by Mayweathera pokonał (a Leonard poradził sobie z Hearnsem).

Co do samego powrotu Leonarda to jak analizowałem jego karierę to rzuciło mi się w oczy, że szedł jak burza przez pierwsze pięć lat a potem wyhamował do prędkości traktora. I rzeczywiście, ostatnie walki nie mają nic wspólnego z jego resume, tylko psują statystyki. W podobnej sytuacji jest też Trinidad, który wydłużył sobie karierę dopisując dwie porażki na koniec (pomijając już takich rozmieniaczy jak RJJ ale to inna kategoria).

Dzięki za gratulacje, starałem się jak najmocniej przyłożyć do tematu bo osobiście za Leonardem jako tako nie przepadam (w przeciwieństwie do Hearnsa i Haglera którym mógłbym słodzić i słodzić).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Sugar Ray Leonard - Gogolius - 14-09-2018, 10:43 AM
RE: Sugar Ray Leonard - Hugo - 14-09-2018, 02:24 PM
RE: Sugar Ray Leonard - Gogolius - 14-09-2018 04:29 PM
RE: Sugar Ray Leonard - Hugo - 14-09-2018, 06:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości