Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jose Carlos Ramirez vs Antonio Orozco - 14.09.2018
11-09-2018, 07:06 PM
Post: #2
RE: Jose Carlos Ramirez vs Antonio Orozco - 14.09.2018
Bardzo ciekawa walka wieczoru. Orozco był kiedyś zapowiadany na wielką gwiazdę, ale mam wrażenie, że nie spełnia tych oczekiwań. Najpierw zwałowane zwycięstwo z Lopezem, potem jakieś problemy z wagą - no nie poszło to wszystko w optymalnym kierunku. Z kolei nie przypuszczałbym, że Ramirez zrobi taką karierę, jaką zrobił. Spodziewałem się, że już Mike Reed go wypunktuje, a w walce z Imamem również na niego nie stawiałem. On jednak w obu tych starciach spisywał się znakomicie. Mam wrażenie, że on potrafi przystosować się do stylu przeciwnika. Potrafi iść czasami na wojenkę, ale kiedy trzeba, nie ma problemu z walką na dystans. Myślę też, że jest nieco bardziej doświadczony w trudnych pojedynkach, więc spodziewam się, że sobie poradzi. Zresztą trzymam za niego kciuki, bo Orozco już nawet mogło nie być w czołówce, gdyby nie punktowi.

Besputin i Okada raczej sobie łatwo poradzą. Szczególnie czekam na walkę Rosjanina, bo chyba jeszcze nigdy go nie widziałem w akcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jose Carlos Ramirez vs Antonio Orozco - 14.09.2018 - kubala1122331 - 11-09-2018 07:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości