Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proksa vs Barker?
19-05-2012, 02:26 PM
Post: #3
RE: Proksa vs Barker?
Moim zdaniem na taką walkę jest o wiele, wiele za wcześnie. Najpierw niech Grzesiek pewnie pokona w rewanżu Hope'a, a potem dopiero można zacząć dyskusję...

Nie mam złudzeń: w ewentualnej walce z Barkerem nie daję Proksie niemal żadnych szans na zwycięstwo. Żeby wygrać, musiałby stoczyć chyba walkę życia (podobnie zresztą jak Fonfara z Johnsonem). Nie zrozumcie mnie źle, jestem wielkim fanem "Super G", ale walka z Sylvestrem chyba zamydliła niektórym oczy. Deklasacja będącego zdecydowanie "past prime" Niemca, który nawet za najlepszych lat był pięściarzem co najwyżej solidnym nie spowodowała (przynajmniej moim zdaniem), że Proksa automatycznie wskoczył do czołówki wagi średniej i jest gotów na największe wyzwania. Nie, z tym trzeba poczekać. Jeżeli Polak gładko i efektownie wygra rewanż z Walijczykiem, to przynajmniej według mnie powinien stoczyć kilka walk ze średniej klasy zawodnikami, a potem dopiero można zacząć myśleć o Barkerze.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Proksa vs Barker? - SGS - 18-05-2012, 01:53 PM
RE: Proksa vs Barker? - AdamekFightPL - 18-05-2012, 02:25 PM
RE: Proksa vs Barker? - Rutherford - 19-05-2012 02:26 PM
RE: Proksa vs Barker? - Maynard - 19-05-2012, 02:39 PM
RE: Proksa vs Barker? - redd - 19-05-2012, 04:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości