Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patologie polskiego boksu zawodowego - część 1
16-09-2012, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012 09:10 PM przez Mastrangelo.)
Post: #17
RE: Patologie polskiego boksu zawodowego - część 1
Nie wydaje mi się, żeby w tak krótkim czasie była możliwość po prostu wycofania zawodnika z walki od tak, bez płacenia jakiegoś odszkodowania jeżeli nie zrobiłoby się tego jakimś przekrętem, jak symulowanie wypadku(jeśli go faktycznie nie było). Dlatego gdy napisałeś, że zrobiłbyś tak samo, uznałem, że popierasz takie działanie w stylu "wszystko dla naszego dobra, nie ważne że po trupach". To, że warunki się zmieniły nie znaczy, że można coś takiego odstawić, bo są po prostu pewne rzeczy których się nie robi bez względu na okoliczności.
Przekupywanie sędziów sam dodałem, bo w końcu też porażka się finansowo nie opłaca, więc jeśli nie ma nic złego w oszukaniu zawodnika dla Swojej korzyści symulując jakiś wypadek żeby nie doszło do walki której mimo wcześniejszego uzgodnienia nagle nie ma się ochoty stoczyć, to czemu również nie przekupić sędziów dla dobra grupy i naszego zawodnika?
Ale dobra, mniejsza o to. Napisałeś już, z czym się nie zgadzasz(wszystkim?), ale chyba nie chcesz nam powiedzieć, że wszystko jest w porządku i po prostu tak musi być bo się lepiej w Polsce nie da? Nie ma niczego co Twoim zdaniem należałoby zmienić?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Patologie polskiego boksu zawodowego - część 1 - Mastrangelo - 16-09-2012 09:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości