Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
03-06-2018, 05:59 AM
Post: #33
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Gale Wasilewskiego mają to do siebie, że można łatwo przewidzieć nie tylko wyniki, ale i dokładny przebieg walk. Walka Diablo - Durodola w 100% zgodna z moimi przewidywaniami. Durodola pokazał charakter journeymana, a nie wojownika. Diablo jak zwykle pokazał charakter męczybuły pewnego, że ma za sobą sędziów. Pomimo faktu, że rywal nie za bardzo chciał walczyć o zwycięstwo, Krzysio zasłużył w najlepszym razie na remis. Punktacja sędziów i komentarz Gmitruka bardzo stronnicze. Gmitruk to już nie jest niezależny ekspert, tylko tuba Wasilewskiego, który mu płaci za trenowanie paru bokserów. Naprawdę mam już dosyć oglądania wymęczonych zwycięstw naszego "mistrza własnego ringu", a zanosi się, że załatany balonik będzie znowu pompowany na potęgę. Jestem gotów założyć się, że kolejnym rywalem Włodarczyka będzie Lateef Kayode, Vikapita Meroro lub w najlepszym razie Nuri Seferi.

Podobnie łatwe do odgadnięcia są pojedynki Stępnia z bumami i kryptobumami. Tak, jak pisałem, nokaut po ciosie na korpus. Tylko po co tyle razy nokautować bumów w oparciu o jedną i tę samą akcję? Przecież to nie ma żadnego sensu szkoleniowego. Stępień to wartościowy prospekt, ale w końcu trzeba mu dać lepszego rywala i wzbogacić jego repertuar akcji, bo wyłącznie na lewym na wątrobę daleko się nie zajedzie.

Wielkie możliwości pokazał Czerkaszyn. Nefzi naprawdę nie jest złym bokserem, a bardzo szybko skapitulował, gdy poczuł siłę ciosów Czerkaszyna. Nie wiem na ile Fiodor ma polskie korzenie, ale chce być Polakiem, nauczył się ładnie mówić po polsku, więc niech nim będzie jak najszybciej. Będziemy mieli przynajmniej jednego klasowego boksera młodego pokolenia.

Zyśk nie robi postępów i drepcze w miejscu. Za wcześnie żeby go skreślać, ale należałoby go poddać twardej weryfikacji z silnym przeciwnikiem. Może przedtem powinien zmienić wagę na wyższą, bo mam wrażenie że boksuje w zbyt niskiej kategorii, co go bardzo męczy.

W Legionowie pozytywnie zaskoczył mnie Cieślak. W cruiser jest bardzo duży i bardzo silny. Zbił Radczenkę na kwaśne jabłko, chociaż popełnił masę błędów (sędzia ringowy jeszcze więcej i zupełnie wypaczył przebieg walki). Cieślak ma ten charakter killera i to może imponować. Trzeba jednak mocno pracować zarówno nad jego lukami w wyszkoleniu (o ile nie jest na to za późno), jak i nad notorycznym nie przestrzeganiem przepisów, bo za granicą każda jego walka będzie kończyć się dyskwalifikacją. Tryc wygrał przed czasem, ale nie mam przekonania do jego boksu. Sama siła fizyczna (niezbyt przekładająca się na siłę ciosu) to za mało, żeby osiągnąć coś wartościowego w zawodowym boksie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018 - Hugo - 03-06-2018 05:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości