Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
03-06-2018, 12:53 AM
Post: #32
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
Nie no, Durodola jeszcze bardziej nic nie robił. U mnie 98-92 dla Włodarczyka. Przyszłości nie ma przed nim żadnej, czasami miałem wrażenie, jakby Nigeryjczyk specjalnie zbytnio nic nie robił, żeby przez przypadek nie wygrać. Straszna walka.

O wcześniejszych pojedynkach nie ma co pisać. Jackiewicza nie widziałem, ale podobno dostał prezent z tym Dzemką, Zyśk solidnie, ale strasznie dziurawy w obronie, reszta miała szybko wygrać i szybko wygrała - gala kompletnie bez historii...

W Legionowie jeszcze większa porażka. Nie było pół ciekawego pojedynku. W sumie jedyne co zapamiętam to niezłomnych braci Żuk. którzy wyszli na jednej gali i ograli miejscowych faworytów (Siergieja oszukali i dali remis). Nie ma tutaj nawet o czym wspominać. Może tylko pochwalę się, że, tak jak myślałem, Radczenko to kiepski pięściarz i żadne zagrożenie dla Cieślaka.
Ciekawiej było za kulisami. W ostatniej chwili odwołano walkę Kazimierza Łęgowskiego z Artemem Karpecem. Babiloński zarzekał się, że Ukrainiec uciekł z niewiadomych względów, ale potem jego promotor ujawnił, że Karpec dostał ofertę sprzedania walki. No w sumie jeszcze nigdy nie myślałem, żeby proponować sprzedaż walki bumowi, który walczy z debiutantem, ale byłoby to najlepsze podsumowanie tego eventu.

A, no i sędzia Kozłowski powinien zakończyć karierę jako sędzia punktowy. Ja wiem, że walka Piotra Gruchały z Oleksijem Żukiem nie miała znaczenia, ale wypunktowanie trzech rund dla Polaka, kiedy od 2 do 4 służył za worek treningowy to już powinno być karane prawnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018 - kubala1122331 - 03-06-2018 12:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości